Filtruj według

Kolekcje

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 9 Do: 40
Wiek
more... less
Inne
more... less

Obowiązek zmiany butów dotyczy każdej szkoły, a zwłaszcza zajęć wf'u. Bierze się on zarówno z kwestii higieny, jak i utrzymania wysokiego standardu podłóg sportowych. Noszenie dodatkowego obuwia w plecaku wraz z książkami czy drugim śniadaniem nie jest zbyt dobrym pomysłem, dlatego warto zaopatrzyć swoją pociechę również w worek na buty, który dziecko będzie mogło nosić wygodnie na plecach, w tornistrze lub w dłoni. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne warianty toreb na wf, dzięki którym Twój maluch z pewnością wyróżni się wśród innych.

Torby na wf

Torba na wf to bardzo funkcjonalne wyposażenie każdego ucznia, które pozwala mu wygodnie przechowywać i transportować obuwie na zmianę. Przewiewny materiał sprawia, że buty mogą oddychać, a szybki sposób otwierania worka to łatwy i komfortowy dostęp do jego zawartości. Nasze produkty z tej kategorii charakteryzuje wysoka jakość wykonania, dlatego możesz prać je wielokrotnie bez obaw o zniszczenie tkaniny czy utratę koloru.

Worek na buty do wf

W naszych workach na buty stosujemy praktyczne rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z produktów i dodają im funkcjonalności. Wygodna kieszeń na suwak to miejsce na przechowywanie drobnych przedmiotów, a usztywniony tył z siateczką gwarantuje komfort noszenia torby na plecach.

Torba na plecy

Worki na plecy, w których dziecko nosi buty na zmianę muszą być nie tylko wytrzymałe i praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie, aby dziecko chętnie z nich korzystało. Warto zatem pozwolić mu się wyróżnić i wybrać produkt z grafiką, która najbardziej odpowiada jego preferencjom. Posiadamy wiele różnych modelów toreb na wf, zarówno uniwersalnych, jak i typowo chłopięcych lub dziewczęcych. W ofercie nie brakuje motywów z popularnych bajek ani neutralnego wzornictwa, które zawsze będzie w modzie.

Jeśli chcesz uniknąć problemu, który wynika z niezmieniania szkolnego obuwia, zadbaj o wyposażenie swojego dziecka w wysokiej jakości worek na buty, wybierając jedną z atrakcyjnych propozycji dostępnych w naszej ofercie.