Filtruj według

Kolekcje

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 8 Do: 94
Wiek
more... less
Inne
more... less

Jednym z najważniejszych elementów wyprawki szkolnej jest piórnik, który powinien być wygodny w użytkowaniu i odpowiednio pojemny. Kształt i liczba komór mają duże znaczenie – zbyt duża ilość różnych elementów w piórniku-tubie może sprawiać, że odszukanie konkretnego długopisu jest utrudnione i budzi irytację. Z kolei osoby ceniące minimalizm i ograniczające ekwipunek do kilku niezbędnych elementów będą zadowolone z takiego rozwiązania – mogą mieć wszystko pod ręką, w jednym miejscu. Przedstawiamy piórniki młodzieżowe dla dziewczyn i chłopaków w wielu odsłonach.

Piórnik młodzieżowy z wyposażeniem czy bez?

W ofercie sklepu znajdziesz mnóstwo różnych piórników, z których część zawiera wyposażenie. Składa się ono z długopisu, ołówka, kilku pisaków i kredek, gumki, temperówki oraz linijki i ekierki. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą spędzać dodatkowego czasu na dokupowaniu każdego z tych elementów. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnej marce długopisów lub nie potrzebujesz pisaków, a ich przechowywanie byłoby uciążliwe, możesz zakupić piórnik bez wyposażenia w takim samym kształcie.

Wygodny piórnik z wieloma komorami

Piórniki Paso występują w wersjach trzykomorowych, które są podłużne jak tuby, lecz podzielone na praktyczne kieszenie. Ułatwi to znajdowanie przedmiotów, jeśli jest ich wiele – w jednej komorze można na przykład trzymać długopisy, w drugiej kredki, w trzeciej dodatkowe akcesoria. Wykorzystanie przegródek zależy jedynie od pomysłów użytkownika. Piórnik z wieloma komorami może być także dodatkiem i mieścić elementy wyposażenia, na które nie starczyło miejsca w głównym piórniku.

Piórniki młodzieżowe dla dziewczyn i chłopaków

Różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że nasze piórniki są odpowiednie dla każdego – z łatwością wybierzesz coś, co spodoba się Tobie lub Twojemu dziecku. Odpowiedni projekt rzuci się w oczy w trakcie przeglądania i pomoże wyróżnić się w klasie. Zarówno piórnik młodzieżowy z wyposażeniem, jak i klasyczna tuba połączy funkcjonalność z przyjemnym wyglądem.