Filtruj według

Kolekcje

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 79 Do: 225
Wiek
more... less
Inne
more... less

W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę na szkolne tornistry. Znajdziesz tutaj różnorodne produkty, które odpowiedzą na wszystkie potrzeby Twojego dziecka. Są to niezwykle lekkie tornistry, dzięki czemu pomimo dużej ilości książek, podręczników i zeszytów dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Szkolne tornistry - bogate wzornictwo

Szkolne tornistry dostępne w naszym sklepie to bogata oferta kolorystyczna. Mnogość użytych wzorów i grafik sprawia, że możesz znaleźć plecak, który idealnie spełni oczekiwania Twojego dziecka. Szkolne tornistry dostępne są w mocnych i ożywionych kolorach, a także w nieco bardziej stonowanych barwach. Lekkie tornistry wykorzystują wizerunki postaci z bajek, jak na przykład portrety Anny i Elsy z Krainy Lodu, a także wizerunki zwierząt, na przykład psów, kotów i koni. Szkolne tornistry dostępne są też z motywami piłkarskimi i samochodowymi. 

Szkolne tornistry - funkcjonalność

Szkolne tornistry jakie dostępne są w naszej ofercie, cechują się wysoką jakością wykonania i rozbudowaną funkcjonalnością. Obszerna komora przedzielona przegrodami, pozwala dziecku pogrupować poszczególne przedmioty, a tym samym utrzymać ład i porządek. Dodatkowe zapinane kieszenie idealnie sprawdzą się do przechowywania rzeczy osobistych dziecka i śniadania, a kieszonka z siatki do przenoszenia butelki z napojem. Sztywne plecy, ergonomiczne ukształtowanie i wyprofilowane szelki pozwalają utrzymać dziecku prawidłową postawę, a wszystko to dodatkowo sprawia, że są to niezwykle lekkie tornistry. Każdy produkt wyposażony jest w elementy odblaskowe, które podnoszą poziom bezpieczeństwa dziecka, kiedy będzie ono wracało ze szkoły już po zmroku. 

Szkolne tornistry - przeznaczenie 

Nasza oferta na szkolne tornistry skierowana jest zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Mnogość różnego rodzaju grafik sprawia, że każdy znajdzie produkt, który będzie zgodny z sympatiami dziecka. Lekkie tornistry świetnie sprawdzą się do szkoły, a także na wszelkiego rodzaju wycieczkach i wyjazdach.