Filtruj według

Kolekcje

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 119 Do: 225
Wiek
more... less

Twoje dziecko codziennie nosi na plecach ciężki tornister wypełniony masą książek? Wcale nie musi tak być. Wiemy, że zdrowie i komfort maluchów to podstawa. Dlatego uzupełniliśmy nasz asortyment w świetne plecaki na kółkach. Dzięki temu nie musisz już martwić się o plecy swojej pociechy. Duży wybór wzorów, fasonów oraz kolorów sprawi, że z pewnością znajdziesz idealną torbę szkolną, która pomieści wszystkie podręczniki. 

Plecaki na kółkach w trosce o zdrowie malucha 

Coraz większym problemem staje się ciężar tornistrów szkolnych. Maluchy mimo swej niewielkiej wagi zmuszone są do noszenia w torbie nawet kilkunastu książek. Ma to bardzo negatywny wpływ na prawidłowy rozwój oraz postawę dzieci. Plecaki na kółkach są świetnym rozwiązaniem. Dzięki praktycznej rączce można swobodnie się z nim przemieszczać, nawet jeśli wypełniony jest dużym ciężarem. System ten działa tak samo, jak walizka, pozwalając na bezwysiłkowy transport bagażu, którym są w tym przypadku przybory szkolne oraz książki. 

Duży wybór modeli 

W naszym sklepie dostępne są torby na kółkach o wielu wzorach i kolorach. Każdy wie, jak ważny dla malucha jest wygląd tornistra. Ulubiona postać z bajki, auto, czy słodkie zwierzątko to ulubione dziecięce motywy. Doskonale o tym wiemy, dlatego na naszej stronie z łatwością znajdziesz plecak idealnie dopasowany do zainteresowań pociechy. W naszej ofercie umieściliśmy zarówno modele uniwersalne, jak i dostosowane do upodobań estetycznych chłopców i dziewczynek.

Torby na kółkach świetnej jakości 

Jedną z najważniejszych cech tornistra, powinna być jego wytrzymałość. Tak jest też w przypadku naszych plecaków na kółkach. Wykonane są z wysokiej klasy materiału, który wyróżnia się łatwością utrzymaniu w czystości. Każdy tornister wyposażony został także w ''nóżki'' lub gumowy spód. Dzięki temu materiał nigdy nie dotyka podłoża, co stanowi doskonałą ochronę przed zabrudzeniami oraz deszczem. Nasze tornistry są także niezwykle funkcjonalne. Posiadają wiele komór oraz przegródek, co pozwala na właściwą organizację ich przestrzeni.