Filtruj według

Kolekcje

Wybierz

Przeznaczenie
more... less
Przedział cenowy
Od: 33 Do: 152
Wiek
more... less
Inne
more... less

Plecaki to przedmioty, które są z nami przez całe życie. Dzieciom towarzyszą od pierwszego do ostatniego dnia szkoły, z dorosłymi regularnie wyruszają w podróże czy na treningi. W naszym sklepie internetowym mamy szeroki wybór szkolnych plecaków dla dzieci i młodzieży, ale także plecaki turystyczne, które przypadną do gustu rodzicom.

Modne plecaki 2019

Paso od lat jest liderem na rynku sprzedaży plecaków. Zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i także w 2019 roku mamy w ofercie wiele nowości. Dzięki szerokiemu wyborowi oferowanych plecaków każde dziecko może pójść do szkoły czy do przedszkola z takim, jaki sobie upodobało. Modne plecaki 2019 to między innymi wzornictwo z postaciami z bajek Disneya, takich jak "Auta", "Kraina Lodu" i "Myszka Mickey". Dla młodzieży mamy także modne plecaki z najnowszej kolekcji Maui & Sons - ostatni krzyk mody. Młodym wielbicielom sportu przypadną zaś do gustu wzory nawiązujące do piłki nożnej i koszykówki.

Plecaki Paso do pierwszej klasy

Pierwsze dni w szkole to wielki stres dla każdego dziecka. Nasze plecaki pomogą sprawić, że będzie łatwiej sobie z nim poradzić. Plecaki Paso do pierwszej klasy to gwarancja wysokiej jakości i modnych wzorów, z którymi maluch stawiający swoje pierwsze kroki w szkole będzie czuł się pewniej. Nasze plecaki charakteryzują się dużą pojemnością trzech komór, ale także wzmocnieniem pleców, co korzystnie wpływa na prawidłową postawę dziecka nawet podczas noszenia znacznej ilości podręczników, zeszytów i przyborów szkolnych. Posiadają także wygodne uchwyty do noszenia, a także możliwość zapięcia kluczy oraz zwiększające bezpieczeństwo dziecka w warunkach ograniczonej widoczności elementy odblaskowe. Plecaki Paso do pierwszej klasy oznaczają dużą wygodę noszenia, funkcjonalność i atrakcyjny wygląd.

Wyprzedaż plecaków Paso

Najwyższej jakości plecaki mamy w naszym sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnych cenach. Regularnie pojawia się u nas wiele nowości, a w przypadku modeli ze starszych kolekcji możliwa jest również wyprzedaż plecaków Paso. Dużą wygodę zakupów gwarantuje sprzedaż wysyłkowa, którą realizujemy w krótkim terminie.