Filtruj według

Kategorie

Wybierz

Kolekcje

Wybierz

Przedział cenowy
Od: 7 Do: 37
Wiek
more... less

Notes

Notes
14,50 7,50

Notes

Notes
14,50 7,50

Notes

Notes
14,50 7,50

Fascynacja piłką nożną łączy młodych (i dorosłych!) chłopców na całym świecie, a każdy ważny mecz staje się powodem do ogromnych emocji! W naszym sklepie mamy coś, co bez wątpienia spodoba się młodym amatorom piłki nożnej- akcesoria szkolne z motywami mundialu!

Mundial plecaki i inne niezbędne akcesoria

Co zrobić, aby chłopiec bez problemu wstawał do szkoły i chętnie nosił swój szkolny plecak? Skutecznym sposobem na zachęcenie dziecka do szkoły jest zakup akcesoriów, które najlepiej wyrażają jego zainteresowania! W naszym sklepie dostępne są modne mundial plecaki, zaprojektowane z myślą o dzieciach uwielbiających piłkę nożną. Oferujemy tradycyjne plecaki oraz usztywniane tornistry do noszenia na plecach, a także wygodne plecaki na kółkach, które zapewniają lepszą ochronę dla kręgosłupa. Oprócz tych produktów, w naszym asortymencie nie brakuje także innych przyborów z popularnym motywem piłki nożnej. Polecamy różnorodne artykuły szkolne piłka nożna, które bez wątpienia przydadzą się podczas szkolnych lekcji. W naszym sklepie kupisz pojemne piórniki, ołówki, praktyczne zestawy przyborów, zeszyty piłka nożna, a także wiele więcej! Z nami możesz przygotować kompletną wyprawkę dla pierwszoklasisty lub też odświeżyć szkolne wyposażenie każdego nastolatka!

Zróżnicowana oferta produktów marki Paso

Już od wielu lat marka Paso dostarcza atrakcyjne, wysokiej jakości produkty na polski rynek. Dbamy o to, aby jak najlepiej spełniać zmieniające się wymagania dzieci oraz nastolatków w wieku szkolnym, dlatego też nieustannie wzbogacamy nasz asortyment o nowe, atrakcyjne stylistycznie produkty.  Nasza oferta zapewnia ogromną różnorodność, dzięki czemu każde dziecko, niezależnie od zainteresowań, znajdzie u nas interesujące propozycje dla siebie! Oferujemy akcesoria szkolne piłka nożna, a także wiele innych kolekcji przedstawiających popularne dziecięce motywy. Nasze produkty to ciekawa, dostosowana do gustów młodych użytkowników stylistyka, a także doskonała jakość i dbałość o każdy detal!